Nabízíme

 Provádíme kompletní pokládku zámkových i plošných dlažeb a montáž všech prvků zahradní architektury a to od výrobců DITON, BEST a PRESBETON a pod firem.

Stavby opěrných zdí a plotů provádíme systémy např. FACE BLOCK, ROKA, LUNA, ŘÍMSKÝ KVÁDR, ABC systém, BEVES a podobně.

Nabízíme veškeré izolace a hydroizolace - máme vydané certifikáty a jsme proškolováni. 

Samostatné posuvné brány a branky vyrábíme dle individuálních požadavků zákazníka. Ten si určuje, jaké bude mít brána rozměry, vzhled i výplně, rovněž možnost úpravy pozinkováním, komaxitem nebo lakováním. Nabízíme profil 40/40mm až 80/80mm  a výběr kvalitních elektrických pohonů od českého výrobce. Samozřejmostí je kompletní montáž (včetně seřízení) a následný servis včetně záruk a pozáruční servis. Nabízíme i drobnou zámečnickou výrobu - mříže, zábradlí atd.

Dále nabízíme použití všech našich strojů a dopravní techniky k zemním pracím všeho druhu tz. výkopy přípojek, odvodnění, výkopy pro bazény, jímky atd. Vše s možností nakládky a vývozu zeminy, odpadu a uskladnění s kontejnerovou dopravou. Naše technika je zaměřená na nepřístupná místa, zahrady atd - stroje jsou lehké, proto se dostanou do různých stísněných míst a neničí původní terén jako stroje velké. Na pásovém bagru máme i sbíjecí kladivo pro demolice, nebo půdní vrták. Dempry máme jak pásové, tak kolové.

Rekonstrukce koupelen dle vašich představ? Žádný problém. Jsme schopni Vám po dobu rekonstrukce zajistit i dočasné bydlení.

Malířské práce děláme šetrně a pečlivě. Samozřejmotí je nabídka kompletního úklidu a to nejen po malování.

Výstavba dřevěných montovaných domů se provádí na základě dlouhodobé spolupráce se Švédskou firmou. Tato firma Vám dodá a postaví jakýkoliv dřevěný dům. Také verze s klasickou fasádou.